Menu

Vaše bydlení

Předběžný zájem K nastěhování 2025

Smetanka Park Olomouc

Olomouc

Víceúčelový areál Smetanka Park naleznete v blízkosti olomouckého nádraží. Unikátní projekt, který s moderním vzhledem a nadčasovou architekturou přináší do místa nové byty, obchodní plochy, kanceláře i doprovodnou infrastrukturu. Na celkové podlahové ploše 40 tisíc m² vznikne zhruba 450‑500 nových bytů, školka, kavárny a mnoho dalších prvků občanské vybavenosti.

Zjistěte více

Tři Dvory, Újezd u Brna

Újezd u Brna

Tento exkluzivní projekt se 159 bytovými jednotkami, převážně o dispozici 3+kk, přináší nejen moderní architekturu, ale také cenově dostupné bydlení pro začínající rodiny. Šest elegantních bytových domů tvoří novodobý vesnický komplex.

ZIJISTĚTE VÍCE

Green Mladá Boleslav

Michalovice

Projekt nabízí 106 apartmánů ve velikostech od 1+kk až 4+kk, 61 podzemních garážových stání a 80 venkovních parkovacích stání. Přízemí nabídne také tři komerční prostory, které zvýší občanskou vybavenost a spokojenost obyvatel.

Stránka projektu

Green Resort Kunětická Hora

Dříteč

Exkluzivní rezidenční projekt zahrnuje 18 rodinných domů splňující vysoký standard moderního bydlení, který uspokojí i ty nejnáročnější jedince. Úpravu na míru Vašim potřebám navíc umožní klientské změny, které nabízí třeba doplnění bazénu.

Stránka projektu

Rezidence Spojovací

Praha 9

Vybírat můžete z celkem 40 bytů, přičemž každý byt v projektu má balkon nebo terasu. Díky dispozicím od 1+kk do prostorných 3+kk je projekt vhodný jak pro rodiny s dětmi, které hledají klidné útočiště, tak jako bezpečná investiční příležitost.

Stránka projektu
first icon

Bydlení,
kde se cítíte doma

second icon

Objevte kouzlo
chytrého domova

third icon

Luxus a pohodlí
s našimi projekty