Menu

Vaše bydlení

Předběžný zájem K nastěhování 2025

Smetanka Park Olomouc

Olomouc

Víceúčelový areál Smetanka Park naleznete v blízkosti olomouckého nádraží. Unikátní projekt, který s moderním vzhledem a nadčasovou architekturou přináší do místa nové byty, obchodní plochy, kanceláře i doprovodnou infrastrukturu. Na celkové podlahové ploše 40 tisíc m² vznikne zhruba 450‑500 nových bytů, školka, kavárny a mnoho dalších prvků občanské vybavenosti.

Zjistěte více

Tři Dvory, Újezd u Brna

Újezd u Brna

V srdci malebné obce Újezd u Brna se nachází nový obytný komplex se 159 bytovými jednotkami. Tento exkluzivní projekt přináší do okolí nadčasovou architekturu spojenou s poutavou historií. Šest bytových domů tvoří novodobý vesnický blok.

ZIJISTĚTE VÍCE

Green Mladá Boleslav

Michalovice

Projekt nabízí 106 apartmánů ve velikostech od 1+kk až 4+kk, 61 podzemních garážových stání a 80 venkovních parkovacích stání. Přízemí nabídne také tři komerční prostory, které zvýší občanskou vybavenost a spokojenost obyvatel.

Stránka projektu

Green Resort Kunětická Hora

Dříteč

Exkluzivní rezidenční projekt zahrnuje 18 rodinných domů splňující vysoký standard moderního bydlení, který uspokojí i ty nejnáročnější jedince. Úpravu na míru Vašim potřebám navíc umožní klientské změny, které nabízí třeba doplnění bazénu.

Stránka projektu

Rezidence Spojovací

Praha 9

Vybírat můžete z celkem 40 bytů, přičemž každý byt v projektu má balkon nebo terasu. Díky dispozicím od 1+kk do prostorných 3+kk je projekt vhodný jak pro rodiny s dětmi, které hledají klidné útočiště, tak jako bezpečná investiční příležitost.

Stránka projektu
first icon

Bydlení,
kde se cítíte doma

second icon

Objevte kouzlo
chytrého domova

third icon

Luxus a pohodlí
s našimi projekty