Menu
home O nás

Svěřte své sny o ideálním bydlení profesionálům.

square-image
first icon

Bydlení, kde se cítíte doma

second icon

Žijte podle svých představ

third icon

Objevte kouzlo chytrého
domova

Kdo jsme
a co děláme

Tvoříme domovy promyšleným přístupem s důrazem na prvotřídní kvalitu a design. Vaše pohodlí a bezpečné bydlení jsou pro nás motivací, a proto tvoříme developerské projekty napříč realitním trhem. V našich projektech najdete prémiové vybavení, jako jsou moderní fitness centra, relaxační zóny, soukromé zahrady nebo střešní terasy s panoramatickým výhledem. Vaše potřeby a přání jsou pro nás na prvním místě. V DRFG Home uděláme všechno proto, abychom vám mohli nabídnout byt, který bude odpovídat vašim představám.

about us first image
about us second image

Poznejte nás blíž

DRFG je etablovanou a spolehlivou značkou na tuzemském trhu. S více než desetiletými zkušenostmi investujeme do oblastí, ve kterých jsme odborníky, včetně nemovitostí, developmentu, telekomunikací, finančních služeb a retailu.

V rámci DRFG Home se zaměřujeme na rezidenční bydlení, ve kterém se snažíme splnit potřeby našich zákazníků. Naše filozofie je stavět domovy, které odpovídají jejich individuálním preferencím a přinášejí jim komfort a spokojenost.

first icon

Tvoříme udržitelné projekty,
které splňují nejvyšší standardy kvality

second icon

Pomáháme plnit sny o vlastním
bydlení s naším flexibilním financováním

third icon

Stavíme rezidenční byty pro lidi,
kteří mají o svém domově jasné představy

Odbornost a zkušenosti

Martin Nesládek

Sales & Marketing Director, DRFG Home

Martin zodpovídá za řízení developerských a rezidenčních projektů z hlediska prodeje nemovitostí. Je zkušeným manažerem, který se orientuje na developerskou, finanční i retailovou problematiku trhu. V oblasti realit se pohybuje více než 20 let. Zkušenosti mimo jiné získával i jako zakladatel své vlastní realitní kanceláře či spoluvlastník a ředitel oblasti real estate v ESTY.

michaela hubackova

Michaela Hubáčková

Development Director, DRFG Home

Michaela zodpovídá za řízení developerských a rezidenčních projektů v realizaci i v přípravě. Má za sebou více než 25 let zkušeností v developmentu i senior projektovém řízení. Během svého profesního života prošla řadou vedoucích pozic, působila jako ředitelka obchodního oddělení a developmentu ve společnosti Tempus Group a vedoucí přípravy developerských projektů v Bidli development.

Jan Pelíšek

Jan Pelíšek

Real Estate Development Director CEE

Ve skupině DRFG je zodpovědný za řízení portfolia developerských projektů v rámci DRFG Real Estate.  

Zaštiťuje všechny trhy, na kterých DRFG Real Estate působí. Před příchodem do DRFG byl tři roky místopředsedou  představenstva finanční instituce, kam se přesunul po osmi letech v zahraničním obchodě.